sesje noworodkowe i dziecięce

Sesje noworodkowe należą do naszych ulubionych. To niezwykłe – trzymać w dłoniach nowe życie i móc  udokumentować te cenne, pierwsze chwile. Na sesję z noworodkową zapraszamy w pierwszym miesiącu jego życia. Okres między 6 a 14 dniem życia jest idealny, by uchwycić kruchość i delikatność Waszego bobasa. Maleństwo ma wówczas najgłębszy sen, a jego ciałko wciąż ma nawyki wynikające z życia płodowego, dzięki czemu możliwe jest układanie go w pozycjach podobnych , jakie miał w brzuchu u Mamy. Najpiękniejsze zdjęcia noworodków powstają w trakcie głębokiego snu Maluszka. Dlatego też ważne jest, aby w miarę możliwości przyszła Mama szybko zdecydowała się na taką sesję. Zachęcamy do kontaktu z nami jeszcze przed planowanym terminem porodu. To daje możliwość spokojnego omówienia szczegółów sesji, naszych propozycji i Waszych oczekiwań. Sesja noworodkowa odbywa się w Państwa domu, dokąd docieramy z naszym sprzętem i mini-studio. Dla Waszego Maleństwa przygotowaliśmy wiele rekwizytów (opaski, czapeczki, kocyki, kosze itp), pokłady cierpliwości i czułości. W dniu sesji noworodkowej jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji i nie umawiamy innych klientów. Przebieg sesji podyktowany jest aktywnością Dzidziusia i  może trwać kilka godzin (3-4 godz.).W jej trakcie przewidziany jest czas na nakarmienie i ukołysanie, przytulenie i przewinięcie Maleństwa.Czas trwania sesji to około 3-4 godz. Cena: od 350 zł ( w zależności od indywidualnie dobranego pakietu)

 

 

 

 

 

Poniżej kilka kluczowych porad dla sesji odbywającej się u Was w domu:

Najlepszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są najbardziej śpiące, zrelaksowane i najedzone . Ponieważ fotografujemy głównie przy świetle naturalnym, zazwyczaj sesję zaczynamy  około 9.00 rano.

Fotografujemy w najlepiej doświetlonym pokoju, jasnym z dużą ilością miejsca (przynajmniej 3 m na 2 m) przy oknie.

WAŻNE: W zimie przed naszym przyjazdem prosimy dobrze nagrzać pokój, tak żeby maluszkowi było ciepło i przytulnie (zwłaszcza, że będzie bez ubranek)

W przypadku braku grzejnika elektrycznego (farelki) możemy przywieźć ją ze sobą

WAŻNE: Prosimy nakarmić maluszka około 30 minut przed naszym przyjazdem

WAŻNE: Maluszek pozostawiamy tylko w pieluszce, okrytego kocykiem. Nie będzie potrzeby rozbierania go i przeszkadzania mu we śnie.

Prosimy bardzo trzymać się punktów oznaczonych jako WAŻNE. Spotykamy się z sytuacjami, że rodzice kierują się pewną rutyną i swoimi przyzwyczajeniami, a potem niepotrzebnie mija nam czas na usypianie maleństwa. ” A przecież zawsze o tej porze spało jak suseł”. Ale ze wszystkim sobie poradzimy :-)

SESJE NIEMOWLĘCE i ZE STARSZYMI DZIEĆMI

Sesje niemowlęce wykonywane są zazwyczaj, gdy pociecha kończy 6 miesięcy. Maluszek potrafi już wtedy pewnie trzymać główkę w pozycji na brzuszku oraz próbuje przyjmować pozycję siedzącą. Zwiększa to możliwości ułożenia brzdąca, jest on też bardziej skłonny do wyrażania emocji, co ma przełożenie na finalne ujęcia Jeżeli zależy Wam na uwiecznieniu maluszka w okresie wcześniejszym, to oczywiście jest taka możliwość. Musimy sobie jednak zdawać sprawę, że takiego maluszka trudniej jest ułożyć do zdjęć i przez to trudno o urozmaicone kadry. Czas trwania sesji to około 2-3 godz. Cena: od 350 zł ( w zależności od indywidualnie dobranego pakietu)

odwiedzający tę stronę szukali haseł: sesja noworodkowa, sesja niemowlęca, zdjęcia noworodków, fotograf dziecięcy,